GRAFOSERVIS s.r.o.

Kancelář
Lomená 528
252 62 Statenice - Černý Vůl

Sklad
U Silnice 949/11
161 00 Praha 6 - Ruzyně

Tel.: +420 272 655 550
E-mail: (remove XX) info XX @grafoservis XX .cz

IČ: 08805741
DIČ: CZ08805741

   

Novinky

1. ledna 2021 SPOJUJEME SÍLY

Do roku 2021 vstupujeme společně s firmou DIATECH PRAHA. Nově nás naleznete ve společných kancelářích ve Statenicích. Skladové prostory obou firem jsou umístěny v Areálu Westpoint na Praze 6. 

Od spojení si slibujeme zefektivnění běžného chodu obou firem, vzájemné propojení sil při zajištění technické podpory u zákazníků a v neposlední řadě i zjednodušení distribuce materiálů.

Pod jednou střechou nyní naleznete produkty značek, kterými jsme oficiálními zástupci pro český, případně slovenský trh.

GRAFOSERVIS Tým


14. října 2020 Antibakteriální laky Finishfit

Novinkou v našem portfoliu jsou antibakteriální laky Finishfit řady MICROBE PROTECT. Najdete mezi nimi lesklý, matný a silkmatt a to jak v provedení disperzním, tak i jako olejový tiskový lak. Budete-li mít zájem o nabídku obraťte se na nás. 

GRAFOSERVIS Tým


7. ledna. 2019 Tisková barva, jakou svět doposud neviděl.

To, že výrobce ofsetových barev EPPLE je inovátorem a ostatní výrobci ji pak následují jsme si již zvykli. Ale tentokrát nám epplové vyrazili dech. Po dlouhém vývoji představili tiskovou barvu PURe. Barva je vyrobena ze 100% obnovitelných surovin a kombinuje vlastnosti konvenčních a UV barev. Vytištěné archy jsou konečně plně recyklovatelné a papír tak nemusí končit ve spalovnách. Bravo do Neusassu!!!

GRAFOSERVIS tým


11. listopadu 2018 Konec sazbových číslovačů ... 

Bohužel jsme dostali zprávu, že náš dodavatel mechanických číslovačů firma Leibinger končí s výroboutěchto zařízení pro knihtisk. Výroba rotačních však nadále pokračuje. Věříme, že se nám v krátké době podaří sehnat adekvátní náhradu.

GRAFOSERVIS tým


1. října 2016 Přestěhovali jsme se!!!

Září 2016 bylo ve znamení příprav na stěhování kanceláře a skladu do větších prostor. Od října nás najdete v areálu bývalé tiskárny Tercie v Praze 6, Nebušicích. Těšíme se na Vás!

GRAFOSERVIS tým


31. května 2016 Jaro ve znamení příprav na DRUPU

Veletrhu DRUPA se účastníme pravidelně. Letos pro nás měl speciální nádech. Po několika letech se k nám vrátilo zastoupení výrobce tiskových barev firmy EPPLE DRUCKFARBEN AG pro český trh. 

GRAFOSERVIS tým


30. července 2015 Savky z U.S.A.

V rámci rozšiřování produktů jsme dohodli spolupráci s americkým výrobcem vakuových savek pro tiskové a dokončovací stroje pro polygrafický průmysl. Savky je však možné využít i v jiných odvětvích jako je např. průmysl potravinářský, farmaceutický, strojírenský aj.

GRAFOSERVIS tým


15. června 2015 Spolupráce s předním evropským výrobcem náhradních dílů pro tiskové a dokončovací stroje.

Od začátku června jsme začali spolupracovat s výrobcem kvalitních náhradních dílů pro tiskové a dokončovací stroje. V naší nabídce tak nově naleznete ploché i tvarové savky, brzdící pásky, filtry a mnoho dalšího.

GRAFOSERVIS tým


30. 1. 2014 Za necelý měsíc na veletrhu PRINTExpo 2014 v Brně

Stalo se již tradicí, že seznamujeme polygrafickou veřejnost s novinkami v naší nabídce. V letošním roce se tak opět stane na brněnském výstavišti v rámci 27. mezinárodního veletrhu PRINTExpo 2014. Mezi horké novinky bude patřit nabídka výsekových, perforovacích a bigovacích forem pro ofsetové stroje a také jedninečnou tiskovou barvu BoFood Organic od našeho dodavatele Epple Druckfarben AG. Těšíme se na Vaši návštěvu v termínu od 25. do 28.2. 2014.

GRAFOSERVIS tým


1. 7. 2013 Rozšíření spolupráce se společností FUJIFILM Europe

Tato událost je dalším krokem k uspokojení potřeb našich zákazníků v oblasti tiskové chemie, poprašovacích prášků a disperzních laků. Během následujících dní rozšíříme a upravíme nabídku materiálů společnosti FUJIFILM i na našich webových stránkách. Spolupráce se nově rozšiřuje také o dodávky bezprocesních tiskových desek Brillia HD PRO-T3. Tyto desky nepotřebují vyvolávací automat a vyvolají se samy přímo v tiskovém stroji.

GRAFOSERVIS tým


28. 5. 2013 Proprvé jsme vyzkoušeli rozesílku newsletterů

V případě, že se budete chtít zařadit do naší databáze stačí, zaslat nám na (remove XX) info XX @grafoservis XX .cz Váš email. Přidáme ho do naší databáze. Zároveň v případě, že budete chtít rozesílku opustit, zcela postačí odhlásit se přímo v newsletteru. Doufáme, že se Vám informace v newsletteru budou líbit a využijete některé z našich nabídek.

J. Hruška ml.


11. 4. 2013 Zcela první ofsetová barva pro přímý kontakt s potravinami...

... to je BoFood Organic. Společnost Epple Druckfarben A.G. spustila výrobu produktu, o který spatřil světlo světa na loňském veletrhu DRUPA'12. Jedná se o první ofsetovou tiskovou barvu tohoto typu na světě. Tisknout bude nyní možné i na místa, která přicházejí do přímého kontaktu s potravinou. Zjednodušeně lze říci, že každá složka této barvy je potravinou sama o sobě.


28. 12. 2012 Mnoho úspěchů v roce 2013

Dovolte nám, abychom Vám do nového roku popřáli mnoho úspěchů jak v pracovním, tak i v osobním životě.

GRAFOSERVIS tým


29.11. 2012 Vstupujeme na Facebook!!!

Právě jsme vstoupili na sociální síť Facebook. Jeho prostřednictvím bychom rádi zveřejňovali zajímavosti a novinky ze světa polygrafie.

Těšíme se na vaše "likes".


20. 11. 2012 Webové stránky dočasně mimo provoz

Připravujeme pro Vás nový obsah našich webových stránek. Po změně layoutu, který proběhl přibližně před dvěma lety se snažíme o co největší zpřehlednění stránek a zjednodušení orientace na nich. Věříme, že od Nového roku budeme schopni naplno spustit.

Držte nám palce!!!