VYBÍREJTE MATERIÁLY PODLE KVALITY!

Jsme rodinná firma, stejně tak i většina našich dodavatelů. V naší nabídce najdete kvalitní a inovativní produkty, které Vám pomohou ušetřit a posunou výrobu o level výš.

Předtisková příprava

Nabízíme bezprocesní a termální tiskové desky od společnosti FUJIFILM. Desky jsou ve standardních sílách 0,15; 0,30 a 0,40 mm. K deskám máme příslušnou chemii, jako je vývojka, gumovací roztok, čistící mléka a nebo korekturní tužky.

TISK

Od našeho založení v roce 1994 zastupujeme tradičního německého výrobce ofsetových barev, laků a chemie, firmu Epple Druckfarben AG. Dále u nás naleznete produkty od předních výrobců ve svém oboru jako jsou poprašovací prášky KSL Staubtechnik GmbH nebo bezpečnostní barvy SICPA SA.

DOKONČOVACÍ ZPRACOVÁNÍ

Tiskem to nikdy nekončí. I pro poslední produkční krok nabízíme spoustu materiálů, které vám pomohou dotáhnout zakázku do úspěšného konce. Vybírat můžete například z forem pro inline perforaci, výsek či násek. Dále jsou to nože do řezaček, vrtáky do papíru nebo šicí dráty aj.

NÁHRADNÍ DÍLY

Zabýváme se i prodejem drobných náhradních dílů, tzv. bižuterie pro tiskové a knihárenské stroje jako jsou savky, brzdící pásky, separátory a mnoho dalších. Pokud na stránkách nenajdete přesně to, co potřebujete, obraťte se na nás emailem nebo zavolejte.

BEST SELLERS - NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY

Naši dodavatelé