DomůO nás

O nás

Firma GRAFOSERVIS s.r.o. vznikla jako nástupce firmy Mgr. Jaroslav Hruška – Grafoservis, která byla založena v roce 1994 a postupně se stala přímým dovozcem a distributorem spotřebních materiálů pro polygrafický a obalový průmysl na území České a Slovenské republiky se zaměřením na ofsetové tiskárny.

Co nabízíme?

V současné době dodáváme ofsetové tiskové barvy a laky od firmy EPPLE DRUCKFARBEN AG. V nabídce máme jak běžné barvy, tak i barvy typu fresh, hybridní, barvy vhodné pro přímý kontakt s potravinami atd.! Samozřejmostí jsou přímé barvy dle vzorníků PANTONE a metalické barvy.

Potřebujete ochránit tiskovinu proti padělání nebo ji opatřit efektním prvkem? Spolupracujeme s výrobcem bezpečnostních barev SICPA S.A., jejíž produkty jsou vhodné pro flexotisk, hlubotisk, sítotisk, ofset a nově i pro ink-jet.

Nabízíme poprašovací prášky od firmy KSL Staubtechnik GmbH. Prášky dodáváme ve standardních velikostech zrna a jsou vhodné i na disperzní laky a pod lamino. Poprašovací prášky na bázi cukru se při potisku rubové strany archu rozpouštějí na ofsetové gumě, tím je omezena nutnost mytí ofsetových gum a je tak lépe využit čas tiskového stroje.

Součástí naší nabídky je i tisková chemie a čistící prostředky od firem FUJIFILM EUROPE a GRISO.

Pro mechanické číslování máme v naší nabídce zařízení od firmy Paul Leibinger GmbH včetně zprostředkování servisu a náhradních dílů.

Dodáváme duté vrtáky do papíru, lepenky, Al fólií a dalších materiálů od průměru 2 mm do 10 mm. Vrtáky jsou v provedení standard, hardchrom, titan a teflon či s výměnným hrotem atd. Zároveň nabízíme unikátní ruční broušení, případně brusné sady pro zajištění dokonalého ostří.

Na míru Vám zajistíme výrobu výsekových forem pro použití v ofsetovém stroji s výdržností až 350.000 archů a dále perforovací, rylovací a vysekávací pásky od firmy GNU.

Produkty normovaného osvětlení značky JUST Normlicht GmbH Vám vždy pomohou při kontrole kvality v průběhu tisku, nebo při jednání se zákazníkem. Zaručují stálost osvětlení a kvalitu na světové úrovni.

V naší nabídce naleznete také savky pro tiskové i knihárenské zařízení, dráty do drátošiček, lišty do řezaček, lupy, filtry, špachtle na barvy, štosovače k řezačkám, mycí role, vlhčící potahy, falcovací kostky, řezače OLFA, patrice pro ražbu, transportní kolečka a pásy, separátory, mycí kartáče, fólie proti obtahování aj. od předních výrobců na evropském trhu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Mgr. Jaroslav Hruška 
majitel firmy

NAPSALI O NÁS

Firma GRAFOSERVIS v médiích odborných i všeobecných